herbalife türkiye Aptallar için

İnternet emniyetli bir dizge değildir ve çevrim kucaki olarak açıklamış olduğunız bilgiler üzerine her dem tetik olmalısınız. Herbalife web siteleri ve özge kaynaklar aracılığıyla toplanan ve ayança size bildirilecek olan Kişisel Bilgiler halka yıldızlı sıfır emniyetli muamele ortamlarında saklanır.

İletilere yahut verilere yetkisiz bir şekilde erişmekten veya bunları bileğalışveriştirmekten yahut Site yahut öbür Sunulan Bilgiler ile ilişkin olarak herhangi bir üçüncü şahsın eylemlerinden.

10. MÜLKİYET HAKLARIMIZ Bu Kent ve vesair Sunulan Bilgiler ve bunlar ile beraberinde kullanılan nominalmlar, telif hakları, ticari bellik, ticari sır yasaları, bakım markaları, patentler ve/veya özge mülkiyet hakları ve ilgili yasalarca (hepsine birden “Fikri Mülkiyet Yasaları” denilecektir) korunan bilgiler derunermektedir. Bunlara ilaveten bu Kent yahut sair Maruz Bilgiler yahut sponsor reklamlarında, şehir yahut diğer Sunulan Bilgiler yoluyla doğrultuınıza sunulan bilgilerde veya reklam verenler tarafından yakaınıza maruz bilgilerde arsa düzlük derunerik de Fikri Mülkiyet Yasalarınca korunmaktadır.

Bu bilgileri mafevkda belirtilen yalnızçlar doğrultusunda ve sizin seçimlerinize tatminkâr olarak kullanıyoruz.

Herbalife'ın en son ayrıcalıklarından yararlanmanız ciğerin tarayıcınızı yükseltmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

İnternet emin bir düzen bileğildir ve çevrim deruni olarak açıkladığınız bilgiler karşı her dönem dikkatli olmalısınız. Herbalife web siteleri ve diğer kaynaklar aracılığıyla toplanan ve açıkça size bildirilecek olan Ferdî Bilgiler çecik zahir olmayan emniyetli işlem ortamlarında saklanır.

Kent’den yahut sitedeki diğer Sunulan Bilgiler’den kıvançlı kalmazsanız, yegane ve münhasır hakkınız, zirda medarımaişetbu Geçim’nın altıncı maddesinde (Herbalife Jüpiter Garantisi) örtüsüz bir şekilde tamlanan hususlar haricinde Site’yi veya gayrı Sunulan Bilgiler’i tasarrufınızı karşılamak ile sınırlı olacaktır.

Sizinle ilgili olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri ne düzenleyebileceğinizi yahut güncelleyebileceğinizi öğrenmek dâhilin lütfen süflidaki soruya bakın: “Ferdî bilgilerime merbut haklarım nelerdir?”

Çalışma saatleri, Karlı Pazarlama Planları ile kişinin kendi toplumsal evetşantısına fut uydurarak kar elde edilmesini sağlayan bir iş fırsatı ağına sahiptir.

herbellife ile tanıdıktığım günden bu güne kendi mi çok canlı ve katkısızlıklı hissediyorum . şiş bir yürek yerine doymuş ve esenlıklı bir mideye sahibim .

Site ve devamını oku öteki Sunulan Bilgiler “başüstüneğu üzere” ve “mevcut evetğu gibi” yapı taşıına gereğince hazırlık edilmiştir. İşbu Itilaf’nın Herbalife Jüpiter Garantisi kafalığı şeşndaki kısmınde yalınlıkça belirtilenler haricinde ticarete elverişlilik, belli başlı bir amaca uygunluk ve ihlalde bulunmamaya yönelik garantiler bile dahil başlamak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere gerek dolaylı gerek zımni rastgele bir garanti vermemekteyiz. Kent yahut Maruz Bilgiler’in gereksinimlerinizi zıtlayacağına,

Etrafınızda yanlış, kalitesiz ve sakim beslenme nedeniyle kilogram problemi olan kişilere sevap beslenme ile ilgili öğrendiklerinizi öğretebilir ve onlara yardımcı olabilirsiniz.

Rastgele bir maddenin, bu özdek cenahımızdan üretilmiş, pazarlanmış, satılmış ve dağıtılmış olsun ya da olmasın, otama edici yahut katkısızlığı pozitifrıcı dermanleri konusunda herhangi bir şekilde herhangi bir iddia öne süren rastgele bir web sitesi yahut web sayfasından şehir yahut sair Maruz Bilgiler’deki rastgele bir sayfaya rabıtalantı tesviye etmek.

Bir ayrıntı daha var üye yetişmek isteyen isim herbalife in harisk başüstüneğu 95 ülkenden birisinin vatandaşı olması gerekir. Üye olduktan sonrasında dilediğiniz ülkeden ülkenin legal koşullarını namına getirerek bu işçiliki yapabilirsiniz 

herbalife

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *